Paranormal Activity 3

Odhaľte tajomstvo paranormálnych aktivít.

Radi sa bojíme. Aspoň vo filmoch. A keď sa nájde človek, ktorý dokáže zo zdanlivo fádnych záberov domácich videokamier vyčarovať predstavenie len pre veľmi silné povahy, je o hit postarané. Nezávislý film za pätnásť tisíc dolárov ich zarobil bezmála 200 miliónov, čím sa stal čo do návratnosti investícií jedným z najúspešnejších filmov všetkých čias. Reč je o horore Paranormal Activity.
Jeho pokračovania sa ujalo štúdio Paramount a legenda žila ďalej, keď sa investície vo výške 2,7 miliónov dolárov premenili na 180 miliónov na zárobkoch v kinách. Podobný vývoj si tvorcovia sľubujú aj od tretieho dielu, ktorého pokračovanie bolo po úspechu dvojky naporúdzi. „Samozrejme sme si uvedomovali, že trojka bude ešte zložitejšie než druhý diel,“ hovorí scenárista a producent Oren Peli. „Chceli sme urobiť všetko pre to, aby diváci mali rovnako silný zážitok, na aký sú z minula zvyknutí. Nakrútiť ďalší strašidelný a napínavý film. Na druhú stranu sme nechceli ustrnúť a opakovať to isté, ale pridať pár zmien, ktoré by fanúšikovia prijali. Našťastie sa pár nápadov urodilo a myslím, že budete spokojní (a vydesení), „hovorí Peli.
Aj kvôli maximálnemu pôžitku z filmu ostáva jeho príbeh úzkostlivo strážený. Prezradiť možno snáď len to, že v ňom znovu vystupujú hrdinky predošlých dvoch dielov, paranormálnymi aktivitami prenasledované sestry Katie a Kristi, s ktorými sa vrátime ku koreňom zla, do čias ich detstva, kedy sa rady vzájomne strašili a hrali si na vyvolávanie duchov, až sa im to ako bumerang začalo vracať.
Pripravte sa na intenzívny filmový zážitok, ktorý nenechá nikoho chladným. Snáď okrem hrdinov filmu, ktorí sa s paranormálnymi aktivitami stretnú na vlastnej koži. Vy ostatní toto stretnutie možno prežijete.

 

STIAHNUŤ FILM

 

Sťahuj film