Američan

Zdieľaj :

Nájomný vrah Jack (George Clooney) je neustále v pohybe a stále sám. Potom, čo jedna jeho švédska
“ zákazka“ skončí oveľa krutejšie, ako predpokladal, uchýli sa do malebného talianskeho mestečka skrytého v drsnom a kamenistom pohorí Abruzzy. Ukrytý v stredovekom mestečku si užíva pokojné a ničím nerušené chvíle krásnej krajiny. Spriatelí sa s miestnym kňazom Benedettom (Paolo Bonacelli) a zároveň sa začne „venovať“  krásnej prostitútke Clare (Violante Placido). Ich známosť pomaly prerastie do milostného vzťahu, ktorý naruší  až ten moment, kedy je Jack prinútený okolnosťami vystúpiť z tieňa a priznať svoju pravú totožnosť.

Režisér A.Corbijn  nakrútil mnohými cenami ovenčený film Control  a je tiež známy ako portrétny  fotograf.
Scenár k filmu napísal Rowan Joffe podľa románu Martina Bootha A Very Private Gentleman z roku 1990. Hudbu k tomuto filmu zložil úspešný nemecký skladateľ a herec Herbert Grönemeyer.

Réžia: Anton Corbijn
Scenár: Rowan Joffe, Martin Booth
Hrajú: George Clooney, Violante Placido, Thekla Reuten

 

STIAHNUŤ FILM

 

STIAHNI FILM

Filmové značky:

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *