The A-Team

6. júla 2010

Títo štyria chlapi boli vysoko kvalifikovanými a rešpektovanými členmi eltitnej armádnej jednotky. Boli obdivovaný pre svoj mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie, bez toho aby sa čo i len trochu zapotili. To platilo len dovtedy, kým neboli nasadený do prísne tajnej misie, ktorá bola pripravená iba k tomu aby ich dostala za mreže.

A tam mali zostať po zbytok života. Plukovník John ‘Hannibal’ Smith (Liam Neeson), poručík Templeton ‘Hezoun’ Peck (Bradley Cooper), seržant Bosco ‘B.A.’ Baracus (Quinton ‘Rampage’ Jackson) a kapitán H.M. ‘Šialenec’ Murdock (Sharlto Copley) sú odsúdený vojenským súdom vzatí do väzenia s  maximálnou ostrahou za zločin, ktorý nespáchali.  Vojenským veteránom sa ale podarí z väzenia ujsť a ukryť sa v podzemí Los Angeles. Stanu sa z nich  vydedenci, psanci v zemi, ktorú roky chránili a za ktorú bojovali. Stále na úteku pred „spravodlivosťou“  sa z nich stávajú žoldnieri pomáhajúci ľuďom, ktorí si inou pomoc dovoliť nemôžu.

Réžia: Joe Carnahan
Hrajú: Liam Neeson, Bradley Cooper, Sharlto Copley, Quinton ‚Rampage‘ Jackson, Jessica Biel, Patrick Wilson, Omari Hardwick, Brian Bloom, Dwight Schultz, Dirk Benedict, Yul Vazquez

Sleduj 7 dní zdarma

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *