Filmy v kategórií Dráma

pina-136x136

Špina

Lena je sedemnásťročné dievča, ktoré vzdoruje rodičom, zažíva svoje prvé zamilovanie, tajné nočné dobrodružstvá s kamarátmi, či magické rána nad… Film sťahuj tu »

Wonder-Woman-136x136

Wonder Woman

Ešte predtým, než sa stala Wonder Woman, podstúpila princezná Amazoniek Diana tréning, ktorý z nej spravil neporaziteľnú bojovníčku. Vyrastala v… Film sťahuj tu »

Francisco-El-Padre-Jorge-136x136

Pápež František: Modlite sa za mňa / Francisco: El Padre Jorge

Keď teenager z Buenos Aires pocíti náboženské volanie, ešte netuší, že je to prvý krok, ktorý ho nakoniec privedie až… Film sťahuj tu »

Perfetti-sconosciuti-136x136

Úplní cudzinci / Perfetti sconosciuti

Každý z nás má tri životy: verejný, súkromný a tajný. Voľakedy boli naše tajné životy ukryté v archívoch našej mysle,… Film sťahuj tu »

Raw-film-136x136

Raw

Vegetariánka Justine odchádza v šestnástich rokoch na veterinárnu školu, na ktorej študuje aj jej staršia sestra. Pri jednej z epizód… Film sťahuj tu »

kryt-v-ZOO-136x136

Úkryt v ZOO

Až za mrežami boli konečne v bezpečí. Druhá svetová vojna ponúka mnoho podobne paradoxných príbehov, ako je ten o utečencoch… Film sťahuj tu »

150-miligramov-136x136

150 miligramov

Pneumologička pracujúca v nemocnici v Breste príde na súvislosť medzi nevyjasnenými úmrtiami pacientov a podávaním lieku Mediator, ktorý je na… Film sťahuj tu »

Viva-movie-2017-136x136

Viva

Jesus pracuje ako kaderník v nočnom travesty klube v Havane a sníva o tom, že sa raz stane hviezdou. Vďaka… Film sťahuj tu »

Masaryk-136x136

Masaryk

Prežil život bohéma, miloval ženy, hudbu, veľká gestá i veľké zápasy. Vo vnútri jeho srdca a duše bojovala nespútanosť extravagantného… Film sťahuj tu »

Agnus-Dei-136x136

Agnus Dei

Povojnový príbeh mníšok z benediktínskeho kláštora v Poľsku, ktoré otehotneli po znásilnení vojakmi víťaznej Červenej armády. Príjmu rolu materstva alebo… Film sťahuj tu »

L-´Avenir-136x136

Začať odznova

Dráma o staršej žene, ktorej sa v jednom okamžiku zrúti celý život a musí prísť na spôsob, ako začať odznovu…. Film sťahuj tu »

Piata-loď-136x136

Piata loď

Nevinná hra, ktorá navždy zmení ich životy. Príbeh netradičnej detskej rodiny inšpirovaný skutočnou udalosťou. Nový slovenský film, nakrútený na motívy… Film sťahuj tu »

Strana 1 z 1912345...10...Posledná »