Solomon Kane

Zdieľaj :

Kapitán Solomon Kane (James Purefoy) je mimoriadne výkonný zabijak 16.storočia. vyzbrojený pištoľami, mačetami a rapírmi. On aj jeho muži haja česť anglického kráľovstva a ukájajú krvilačný smäd v bojoch na všetkých kontinentoch. Stretávame sa sním vo chvíli, keď si razí krvavú cestu hordami protivníkov v exotickom meste v severnej Afrike. Keď sa ale so svojimi kumpánmi rozhodne dobiť tajomný hrad, naberie ich cesta nečakaný obrat. Jeho muži sú jeden po druhom zlikvidovaní démonickými príšerami, až zostane sám Kane. Stojí tvári v tvar sluhovi samotného Diabla (Ian Whyte), ktorý sa vynoril z hlbín pekla, aby odčinil svoju beznádejne skorumpovanú dušu. Kaneovi sa síce povedie z jeho spárov uniknúť, je mu ale viac než jasné, že sa zachráni iba vtedy, keď sa zriekne násilia a zbytok života zasvätí odpočinku a mieru. Čoskoro je ale vystavený ťažkej skúške.

Potom, čo sa mu nepodarilo zabrániť brutálnemu dobitiu puritánskej Crowthornových, s ktorými sa priatelil, prisahá, že nájde a oslobodí ich uväznenú dcéru Meredith. Aj keby to znamenalo, že zapredá dušu a použije svoje vražedné schopnosti pre vyšší princíp. Odhodlanie zachrániť Meredith a ochrániť Anglicko pred zlými silami ho postaví tvári v tvár rodinnému tajomstvu, ktorému sa celý život snažil uniknúť.

 

STIAHNUŤ FILM

 

STIAHNI FILM

Filmové značky:

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *