Shrek: Zvonec a koniec / Shrek Forever After

Zdieľaj :

Ďalšie výborné pokračovanie známeho animovaného filmu SHREK. Teraz z názvom Zvonec a koniec. Keď si podáte nebezpečnú dračicu, zachránite krásnu princeznu a svokrino kráľovstvo, čo ďalšieho môžete dakázať. Pokiaľ sa voláte Shrek, pravdepodobne trochu zoctovatiete. Miesto toho, aby ako za starých dobrých časov desil dedinčanov, teraz im otrávený Shrek rozdáva autogramy. Čo sa stalo s divokým Shrekom ? Pretože mu chýba doba, kde bol „pravým netvorom“, podpíše Shrek zmluvu s pomstivým predavačom ilúzií Rampelníkom. V tejto chvíli sa ocitne vo zvrátenej verzií kráľovstva Za siedmymi horami, kde sú zlobri húfne prenasledovaný, Rampelník je kráľom a Fiona ho v skutočnosti nikdy nestretne.
Tak musí Shrek napraviť, čo spískal, zachrániť priateľov, obnoviť svet na taký, aký bol a znova získať svoju lásku Fionu.
 

STIAHNUŤ FILM

 

STIAHNI FILM

Filmové značky: ,

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *