Román pro muže

Podľa vlastného bestselleru Román pre mužov napísal Michal Viewegh scenár ku rovnomennej komédii, ktorá má všetky predpoklady stať sa diváckym hitom jesene. Okrem toho, že autorove knihy premenené do filmu v kinách nezlyhávajú, malo by byť zárukou úspechu i meno Tomáša Bařinu, režiséra prvého dielu Bobúľ, a hviezdna herecká zostava, ktorej dominuje Miroslav Donutil.
Román pre mužov rozpráva príbeh troch súrodencov – Cyrila, Bruna a Anety.
Pevné puto, ktoré se medzi nimi utvorilo po tragickej smrti rodičov, keď starostlivosť o výchovu mladšieho brata a sestry prevzal výrazne starší Cyril, prechádza zvláštnou skúškou. Súrodenci odchádzajú na tradičný výlet do hôr s tieňom neodvratne se blížiacej Brunovej smrti. Výlet, ktorý má být akousi cestou posledných splnených želaní – vrátane tajných erotických fantázií, sa však mení na tragikomickú konfrontáciu základných hodnôt a životných postojov.

Réžia: Tomáš Bařina
Scenár: Michal Viewegh
Kamera: Tomáš Sysel
Hudba: Zdeněk Vřešťál, Neřež
Hrajú: Miroslav Donutil, Vanda Hybnerová, Miroslav Vladyka, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Filip Čapka, Igor Chmela, Pavel Řezníček

 

STIAHNUŤ FILM

 

Filmové značky:

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.