Román pro muže

Zdieľaj :

Podľa vlastného bestselleru Román pre mužov napísal Michal Viewegh scenár ku rovnomennej komédii, ktorá má všetky predpoklady stať sa diváckym hitom jesene. Okrem toho, že autorove knihy premenené do filmu v kinách nezlyhávajú, malo by byť zárukou úspechu i meno Tomáša Bařinu, režiséra prvého dielu Bobúľ, a hviezdna herecká zostava, ktorej dominuje Miroslav Donutil.
Román pre mužov rozpráva príbeh troch súrodencov – Cyrila, Bruna a Anety.
Pevné puto, ktoré se medzi nimi utvorilo po tragickej smrti rodičov, keď starostlivosť o výchovu mladšieho brata a sestry prevzal výrazne starší Cyril, prechádza zvláštnou skúškou. Súrodenci odchádzajú na tradičný výlet do hôr s tieňom neodvratne se blížiacej Brunovej smrti. Výlet, ktorý má být akousi cestou posledných splnených želaní – vrátane tajných erotických fantázií, sa však mení na tragikomickú konfrontáciu základných hodnôt a životných postojov.

Réžia: Tomáš Bařina
Scenár: Michal Viewegh
Kamera: Tomáš Sysel
Hudba: Zdeněk Vřešťál, Neřež
Hrajú: Miroslav Donutil, Vanda Hybnerová, Miroslav Vladyka, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Filip Čapka, Igor Chmela, Pavel Řezníček

 

STIAHNUŤ FILM

 

STIAHNI FILM

Filmové značky:

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *