Ralph Rozbi-to – Wreck-It Ralph

Obsah:
Ralph Rozbi-to strávil celé dekády ako záporná postava v tieni populárneho Felixa, hlavného hrdinu ich spoločnej videohry, ktorý vždy všetkých zachráni a všetko opraví. No Ralphovi sa už úloha večného zločinca zajedá, nebaví ho stereotypne všetko ničiť a sledovať, ako všetku slávu zlízne Felix. Vezme preto osud do vlastných rúk, opustí svoju hru a vydá sa na cestu naprieč niekoľkými generáciami počítačových hier, aby dokázal, že aj on sa môže stať hrdinom.
Na púti stretáva drsnú seržantku Calhounovú z akčnej strieľačky Hero´s Duty i malú energickú Vanellope z cukríkovej pretekárskej hry Sugar Rush, ktorá možno bude jeho prvou kamarátkou.
Keď sa na slobodu dostane zákerný zločinec, ktorý ohrozuje celú videoherňu, dokonca aj Vanellope, veci sa rýchlo zmenia. Ralph má konečne šancu všetkých zachrániť a získať si ich uznanie. Stihne to včas?
ZAUJÍMAVOSTI:
Ralph Rozbi-to počas svojho otváracieho víkendu zaznamenal v severoamerických kinách tržbu 49.1 milióna dolárov tržieb. Veselý príbeh hromotĺka z počítačovej hry, ktorého už nebaví byť zápornou postavou a trpí preto krízou identity, prekonal aj víkendové tržby mimoriadne úspešnej komédie Na vlásku (48,8 milióna USD) a stanovil rekord pre Disneyho animované filmy.
V pochvalných názoroch sa vzácne stretli kritici aj publikum. Podľa servera rottentomatoes.com bolo až 85 % recenzií pozitívnych, medzi divákmi bolo pozitívnych reakcií 93 %. Zároveň podľa prieskumov spoločnosti Cinemascore označili diváci film najvyšším ratingom A.

 

STIAHNUŤ FILM

 

Filmové značky:

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.