Machete – Mačeta

Zdieľaj :

Vyzeral ako úplne obyčajný robotník z ulice a bol ideálnym kandidátom na to, aby na neho hodili vraždu.Ale ukázalo sa, že je to Machete (Danny Trecho), legendárny bývalý elitný agent, ktorého sa nevyplatí naštvať. Potom, čo ho známy mexický drogový magnát Torrez (Steven Seagal) nechal na púšti polomŕtveho, sa mu podarí prežiť a utiecť do Texasu, kde túži zmiznú a uniknúť svojej minulosti. Narazí tu však na hustú sieť korupcie a podvodov, na ktorej konci sa nachádza zastrelený senátor (Robert De Niro) a Machete ako človek obvinený z jeho vraždy. Machete sa vydáva očistiť svoje meno a odhaliť zákerné a rozsiahle sprisahanie.V ceste mu ale stojí Booth (Jeff Fahey) – nemilosrdný podnikateľ, ktorý má na svojej výplatnej listine slušnú zásobu zabijákov, Von (Don Johnson) – šialený strážca hranice, ktorý velí menšej armáde a Santana Rivera (Jessica Alba) – prekrásna imigračná úradníčka, ktorý nevie, či sa má riadiť zákonom alebo srdcom.

Réžia: Ethan Maniquis, Robert Rodriguez
Scenár: Robert Rodriguez, Álvaro Rodríguez
Hrajú: Danny Trejo, Robert De Niro, Steven Seagal, Jeff Fahey, Cheech Marin, Don Johnson, Jessica Alba, Michelle Rodriguez, Lindsay Lohan

 

STIAHNUŤ FILM

 

STIAHNI FILM

Filmové značky:

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *