Ja, zloduch

Zdieľaj :

V šťastnej predmestskej štvrti obklopenej bielymi drevenými plotmi a kvitnúcimi ružami stojí čierny dom so zvädnutým trávníkom. Hlboko pod týmto domom je ukrytá obrovská skrýša. A tu objavíme Grua (Steve Carell) oklopeného armádou nezbedných prisluhovačov, pripravujúceho najväčšiu lúpež v histórii svata. Chystá sa ukradnúť mesiac. Grua teší čokoľvek zlé. Ozbrojený arzenálom zmršťovacích a zmrazovacích lúčov a vozidlami pre pozemný i vzdušný boj premáha všetkých, ktorí mu stoja v ceste. To však platí len do dňa, kedy narazí na obrovskú vôľu troch malých osirotených dievčat, ktoré sa naň pozreli a videla niečo, čo nikto iný nikdy nevidel. Potenciálneho otca. Jeden z najväčších svetových superzloduchov sa práve stretol s jeho najväčším problémom. Tromi malými dievčatami Margo, Edith a Agnes.

Réžia: Pierre Coffin, Chris Renaud
Scenár: Ken Daurio, Sergio Pablos
Hrajú: Danny R. McBride, Ken Jeong, Jason Segel, Steve Carell, Miranda Cosgrove, Kristen Wiig, Russell Brand, Will Arnett, Julie Andrews, Jack McBrayer
 

STIAHNUŤ FILM

 

STIAHNI FILM

Filmové značky: ,

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *