Ja, zloduch

V šťastnej predmestskej štvrti obklopenej bielymi drevenými plotmi a kvitnúcimi ružami stojí čierny dom so zvädnutým trávníkom. Hlboko pod týmto domom je ukrytá obrovská skrýša. A tu objavíme Grua (Steve Carell) oklopeného armádou nezbedných prisluhovačov, pripravujúceho najväčšiu lúpež v histórii svata. Chystá sa ukradnúť mesiac. Grua teší čokoľvek zlé. Ozbrojený arzenálom zmršťovacích a zmrazovacích lúčov a vozidlami pre pozemný i vzdušný boj premáha všetkých, ktorí mu stoja v ceste. To však platí len do dňa, kedy narazí na obrovskú vôľu troch malých osirotených dievčat, ktoré sa naň pozreli a videla niečo, čo nikto iný nikdy nevidel. Potenciálneho otca. Jeden z najväčších svetových superzloduchov sa práve stretol s jeho najväčším problémom. Tromi malými dievčatami Margo, Edith a Agnes.

Réžia: Pierre Coffin, Chris Renaud
Scenár: Ken Daurio, Sergio Pablos
Hrajú: Danny R. McBride, Ken Jeong, Jason Segel, Steve Carell, Miranda Cosgrove, Kristen Wiig, Russell Brand, Will Arnett, Julie Andrews, Jack McBrayer


SŤAHUJ TENTO FILM TU!


SŤAHUJ TENTO FILM TU!

Filmové značky: , , ,

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *