Šéfovia na zabitie

Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udžať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov.

Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard?

Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť.

Réžia: Seth Gordon
Scenár: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Michael Markowitz
Hudba: Christopher Lennertz
Hrajú: Charlie Day, Colin Farrell, Donald Sutherland, Jamie Foxx, Jason Bateman, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, John Francis Daley, Julie Bowen, Kevin Spacey, Lindsay Sloane


SŤAHUJ TENTO FILM TU!

Filmové značky: , , ,

Filmy na stiahnutie sú novým trendom najmä medzi mladými. Možnosti internetu a veci zdarma je mnoho a preto sme si dovolili Vám priniesť stránkou venovanú filmom s cieľom aby ste si vedeli vybrať ten najlepší film, ktorý Vám bude vyhovovať. Filmové novinky ale aj starú klasiku. Veríme, že stránke FilmyStahuj.sk budete verní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *